Ilah Brows level 1-3
Tijdens de Ilah brows level 1-3 training leert u om de perfecte wenkbrauwvorm te modelleren en kleuren. U leert hoe u met de Ilahbrows wenkbrauwpoeders en stencils werkt. ieder gezicht heeft een andere vorm en u leert hier op een professionele wijze naar te kijken zodat u de perfectewenkbrauw bij ieder gezicht creëert.
Er wordt ingegaan op de verschillende traditionele browshaping epileer methoden. U leert daarbij de threading techniek, epileren met touw.
Ilah brows heeft verftechnieken vertaald uit het kappersvak naar de wenkbrauwen. Zo wordt ingegaan op pre-pigmentatie, bleken, colourwash en de theorie van kleurenleer.
Niveau 1 + 2 + 3 inclusief kits €485 (excl BTW)
De eerste 3 Ilah Brows levels worden samen op 1 dag gegeven omdat ze essentieel zijn voor het begrijpen en kunnen uitvoeren van het Ilah Brows concept. De technieken en vaardigheden die op deze dag aangeleerd worden zorgen ervoor dat u de complete Ilah Brows behandelingen op de goede manier kan uitvoeren en de juiste basis heeft voor het zetten van de wenkbrauwextensions die in level 4 aan bod komen.
Level 1 + 2 gaat in op het modelleren van wenkbrauwen. Onderwerpen zijn de traditionele brow shaping, threading en epileermethoden voor alle gezichtsvormen. Ook leert u alles over de Ilah Brows stencils en wenkbrauwpoeders en hoe u deze moet gebruiken.
High Definition perfecte wenkbrauwen
1 . Precisie vormtechnieken voor de wenkbrauwen met behulp van de stencils
2 . Traditionele brow shaping, meetmethoden voor alle gezichtsvormen
3 . Aanbrengen van de Ilah Brows semi -permanente poeder die 24 uur houdt
4. Correct gebruik van de wenkbrauw poeder; nat, droog en met balsem
5. Threading met antiseptische touwtje en figuur 8 methode
6. Contra-indicaties
7. Nazorg / verkoop
Level 3 gaat in op het toepassen van kapperstechnieken op de wenkbrauwen. Dit maakt gevorderde kleurtechnieken mogelijk. Ontdek dat het verven van wenkbrauwen veel meer mogelijkheden biedt dan de meeste schoonheidsspecialistes weten.
1 . Bleken van de wenkbrauw
2 . Pre - pigmentatie van de wenkbrauw
3 . Colourwash i.c.m. Verven van de wenkbrauw
Het starterspakket bestaat uit:
Level 1 t/m 3 worden altijd in combinatie gegeven en kunnen niet afzonderlijk gevolgd worden.
Heeft u eerder een opleiding/cursus bij ons gevolgd, dan ontvangt u 10% korting!
Aankomende cursusdata:
Zie voor aanvullende informatie onze algemene voorwaarden!
Heeft u na het lezen hiervan nog verdere vragen dan kunt u gebruik maken van ons contactformulier of ons bellen op (079) 362 46 03.
U kunt zich hier Inschrijven